Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pro ty z Vás, které zajímá, kdo za Bublinkou stojí...

30. 5. 2010

Lucka Pazderová -maminka Elišky a Danielky. A právě starší Eliška může za to, že vznikla Bublinka. Byly jsme samy doma, jako přistěhovaná jsem neměla žádnou blízkou duši, proto jsme v dubnu 2006 založily MC. Tenkrát ještě neoficiální, přesto ale hojně navštěvované.

 

OD ZÁŘÍ 2014 VÁS MATEŘSKÝM CENTREM BUDOU PROVÁZET:

Janča Nováková - maminka Zuzanky a Martínka. Je společenská, hodná, má organizační talent a pořád dobrou náladu.


Peťa Pazderová - maminka Terezky a Teoška. Je šikovná, společenská, má dobré organizační schopnosti a k dětem je velmi milá.

Eva Frnková - maminka Haničky a Kamilky, která se ani po nástupu do práce s centrem nedokáže úplně rozloučit. Povede odpolední herny a tvořivé dílny pro maminky.

 

Verča Maňasová - maminka Janičky a Terezky, která ve svém pracovním nasazení se stará o bublinkové účetnictví. Děkujeme!!!

Petr Dvořák - tatínek Kubíka a Nelinky. Jediný aktivní tatínek, který nám velmi pomáhá s technickými problémy a vším ostatním kolem počítače.

 

Na provozu mateřské centra a jeho fungování se podílela velká řada lidí.

Velmi děkujeme Janě Koblihové, která řádku let vedla naše účetnictví, podílela se na organizaci bazárku a spoluvedla mateřské centrum.

Další dík patří Svatce Vraštilové, která převzala s Evou a Naďou Bublinku po odchodu Lucky. Každým rokem se také podílí na organizaci bazárku.

A mateřské centrum by 2 roky nefungovalo bez Nadi Menšíkové, která nám maminkám vymýšlela úžasná tvoření, naučila nás zajímavé výtvarné techniky a svou neskonalou trpělivostí a precizností nám pomohla vytvořit spoustu zajímavých výrobků. I po nástupu do pracovního procesu organizuje již přes rok Tvořivé dílny pro maminky. Díky moc.

Dva roky se na vedení centra podílela Jarka Pechová, maminka Ondráška a Verunky, která dokázala děti v centru zabavit nejen tvořením a skvělými nápady, ale také vedla rok úžasné cvičení pro děti. I Tobě Jaruš patří velký dík.

 

My všichni se velmi snažíme, aby Bublinka fungovala ke spokojenosti Vaší a hlavně Vašich malých ratolestí. Věřte, že je s tím spousta práce, stojí to strašně moc času a nezřídka na to doplácí naše rodiny. Děláme to ale moc rádi, s nadšením  a hlavně nás to baví. Bez toho by to totiž ani nešlo :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka na spolupráci

(Karel Fric, 13. 6. 2016 15:16)

Vážené Mateřské centrum Bublinko,
dovolil jsem si Vás oslovit touto netradiční formou s prosbou o pomoc při hledání kolegyně, která by si chtěla vydělat prodejem našich výrobků, které podporují přírodní léčbu.

www.vajava.cz

Máme ojedinělé výrobky, které šijí maminky po mateřských dovolených, a tím můžeme mít naše výrobky, tak levné, jak je máme :)

Bohužel dostat se do jakýchkoliv prodejních míst, ať jsou to lékárny nebo zdravotnické prodejny je velmi těžké, a vždy uberou část prodejní ceny, kterou bychom raději dali šičkám nebo maminkám.

Mohli bychom Vás požádat o zprostředkování požadavku na maminku, kolegyni nebo někoho dalšího z Vašeho okolí, kdo by chtěl nabízet naše výrobky, ať už přímým prodejem nebo formou facebookové komunikace mezi maminkami, známých a kamarádek?

Raději část peněz za prodej dáme maminkám než obchodům. Tato forma oslovení se nám nejvíce osvědčila, protože dost často najdeme maminku, která si prodejem našich výrobků vydělá, třeba na nějaké kroužky pro své dítě.

Za ochotu a vstřícnost bychom se samozřejmě rádi odměnili i Vám, nebo pokud Vás napadne nějaká forma spolupráce, tak bychom uvítali jakoukoliv pomoc.

S přáním hezkého dne a úctou k Vám, Vajáva.


Ing. Karel Fric
Jednatel Vajáva s.r.o.
Tel.: 734 437 847
Souběžná 192
431 51 Klášterec nad Ohří
IČO: 03576001
DIČ: CZ03576001
fric@vajava.cz
www.vajava.cz
https://www.facebook.com/vajava.cz

Dotaz

(Alice Tarnocziová, 14. 3. 2011 19:19)

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit, kdy budete pořádat dětský jarní bazar? Děkuji za odpověď.
A. T.

Re: Dotaz

(Petr Dvořák, 5. 9. 2011 7:49)

Dobrý den,
na konkrétní dotazy je lépe použít přímo e-mail na vedení MC.

těšíme se do Bublinky

(Jarka Pechová, 20. 8. 2011 21:13)

Dobrý den všem! Brzy, asi za měsíc, se budeme stěhovat do Velké Bystřice do domečku a těšíme se, že budeme moct Bublinku navštívit. Máme dvě malé děti (chlapeček 2,5roku a holčička 3měsíce) a nikoho v Bystřici neznáme, tak bychom se rádi takto seznámili s maminkami a dětmi. V Bystřici se nám moc líbí a v Bublince se nám bude taky určitě líbit! Mějte se všichni moc hezky a uvidíme se v Bublince.
Zdraví maminka Jarka a Ondrášek s Verunkou